gototop

29.02.2012 Tarihli Kent Konseyi Toplantısı

PDFYazdıre-Posta

yapildi


29.02.2012 tarihinde UNESCO Dünya Kültürel Mirası Edirne Selimiye Camii Külliyesi Alan Yönetim Başkanlığı tarafından Hafız Ağa Konağı’nda yapılan Dünya Mirası Edirne Selimiye Camii Külliyesi Projeleri Yönetimi İle İlgili Edirne Kent Konseyi İletişim Toplantısı’na Edirne Kent Konseyi’nden Özer Demir, İsmail Demiray, Şafak Çolak ve UNESCO Dünya Kültürel Mirası Edirne Selimiye Camii Külliyesi Alan Yönetimi çalışanları katıldı.

         Toplantının birinci bölümünde Edirne Kent Konseyi Üyelerinin Tanıtılması ve CV’leri, Edirne Kent Konseyi 2010-2011 Yılı Faaliyet Raporu Özetleri, Edirne Kent Konseyi 2012 Yılı Planlanmış Etkinlikleri ve Takvimi görüşüldü.

         Toplantının ikinci bölümü ise UNESCO Dünya Mirası Programları ve Logo Kullanışları, Dünya Mirası Alanı İçindeki Ek Taslak Proje Konuları, Selimiye Camii Giriş Kapısı Eksenindeki Otopark Alanı Kullanımı ve Yeraltı Kolaylık Tesisleri, Selimiye Camii Önü Meydanı Çalışmaları Hakkında Bilgilendirmeler olarak gerçekleşti. Toplantının üçüncü bölümünde ise Edirne Kent Konseyi’nin projelere katılımı konusu görüşüldü.


2012.02.29 Dünya Mirası Edirne Selimiye Camii Külliyesi Projeleri Yönetimi İle İlgili Edirne Kent Konseyi İletişim Toplantısı - pdf